Jdi na obsah Jdi na menu
 


JOE COLE

Mizera - Jose Luis Calva - chlápek, co v Mexiku snědl svou přítelkyni. 

Hrdina - Policie, jenž ho chytila. Takovýchto lidí se já bojím. Když už vím, že ho dopadli, spí se mi mnohem lépe.

Dobrá věc - Charity, které rád podporuju, jsou Richard House Hospice, CLIC Sargent a Cystic Fibrosis Trust.

První gól - Musí to být nějaký z dětského plácku. Víte, co mám na mysli? Už si na to moc nepamatuju. Vzpomínám si na jeden, který jsem dal těsně před zvoněním na další hodinu. Muselo mi být 5 nebo 6 a můj tým vyhrál.

Spoluhráč - Joe Swash z East Enders. Hrál v mém nedělním mužstvu. Pravděpodobně je to lepší herec než hráč! Myslím, že za čtyři roky dal snad jen jednu branku. Na to si pamatuju - soupeře jsme porazili 27:0 a on skóroval. Po gólu začal tancovat, protože to byla jeho jediná branka vůbec. Byl to dobrý chlapec.

První auto - V sedmnácti letech Volkswagen Golf. Hned první den, co jsem ho měl, jsem jel do Peterborough, abych navštívil známého. Jen Bůh ví, jak se mi podařilo vrátit se bez bouračky.

Trenér - Glenn Roeder ve West Hamu, měl na mě velký vliv. Hodně mi důvěřoval.

První trofej - Pravděpodobně vítězství na turnaji pěti celků. Hráli jsme ho pravidelně každé léto. Měli jsme dobré mužstvo a získali jsme spoustu trofejí. Všechny jsou někde v domě, ale nikomu své trofeje nebo trička nebo cokoli dalšího neukazuji, takže si ani nejsem jistý, kde přesně jsou.

Důvod, proč být pyšný - Jsem pyšný na svou sestru. Nemůžu říct proč, ale ona ví.

První chyba - Že jsem souhlasil s poskytnutím tohoto rozhovoru!

Největší bolest - To musí být Anfield Road. Jedině Anfield.

Kdybych nebyl fotbalista... - Asi bych se svým otcem pracoval na tržnici. Občas jsem mu o sobotách pomáhal a práci ve stánku jsem si užíval. Jednou jsem bokem prodal všechny krabice melounů, po libře za každou. To byl pro mě velký moment. Další soboty jsem pak však chodíval hrát fotbal za okresní tým.


Dalším zpovídaným bude Florent Malouda.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář